Kroketa jaunumi jūlijā

1. Elzas kausa izcīņā Ogrē 4.-5.jūijā piedalījās kopā 18 dalībnieki. Goda pjedestāls sekojošs:

  1. Andris Usāns - SIG-LIG
  2. Valters Brīkšis - OKK
  3. Normunds Zelčāns - OKK

      Gandarījuma kauss - Māris Lindbergs - Ropaži

 

2. Kroketa klubs SIG-LIG un Jānis Šteins aicina kroketistus uz kroketa nodarbībām Ratniekos 11., 12., 25. un 26. jūlijā, kā arī iespējams darbdienās. Pieteikšanās pa tel. 29418547. 

 

3. Ogres kroketa klubs izsludina pieteikšanos uz īpašu turnīru 18. jūlijā Ogrē tiem, kuri vēl tikai iepazīstas ar kroketa spēli. Turnīra laikā būs iespējams saņemt bezmaksas konsultācijas un apmācību kroketa tehnikā un taktikā. Dalības nosacījums - WCF grade mazāks par 1400. Ja būs pārāk liels pieteikumu skaits, priekšroka tiks dota iesācējiem un tiem, kuri sākuši spēlēt šajā sezonā. Pieteikšanās uz e-pasta adresi ogreskrokets@gmail.com līdz 15. jūlijam. 

 

4. Kroketa klubs SIG-LIG un Sandra Harlinska aicina visas kroketistes uz dāmu turnīru ANNA OPEN Siguldā 19. jūlijā. Pieteikšanās uz e-pasta adresi sigligkrokets@qmail.com  līdz 2015. gada 17. jūlijam. Plašāka informācija “Kalendārā”.

 

5. Kurzemes kausa izcīņa Šlokenbekā (pie Tukuma) sastāvēs no divām daļām: kvalifikācijas turnīra 25. jūlijā un pamatturnīra 26. jūlijā.

Pamatturnīrā ir ierobežots dalībnieku skaits - 8. Sešas starta vietas tiks piešķirtas kroketistiem ar augstāko WCF reitingu (grade) pēc stāvokļa uz 2. jūliju (skat. “Kalendārā”.). Atlikušās divas vietas tiks sadalītas kvalifikācijas turnīra augstāko vietu ieguvējiem. 

Kvalifikācijas turnīra maksimālais dalībnieku skaits - 12. Pa divām vietām tiek rezervētas SIG-LIG, Ropažu, Bieriņu un Ogres klubiem. Pārējās vietas tiek piešķirtas pieteikšanās secībā.

 

Pieteikšanās uz Kurzemes kausa izcīņu līdz 16. jūlijam (ieskaitot). Detaļas “Kalendārā”.

 

6. Pēc līdzīgas formulas notiks pieteikšanās arī uz  Bieriņu kausu (8.-9. augusts). Sīkāka informācija par pieteikšanos drīzumā.

 

7. Ogres dubultkausa turnīrā 16. augustā varēs piedalīties 16 kroketisti. Dubultspēļu pāri tiks izveidoti pēc dalībnieku sastāva apstiprināšanas, apvienojot pāros spēcīgākos ar vājākajiem. Pa trijām vietām tiek rezervētas SIG-LIG, Ropažu, Bieriņu un Ogres klubiem. Pārējās vietas tiks piešķirtas pieteikšanās secībā.  Pieteikšanās uz e-pasta adresi ogreskrokets@gmail.com līdz 10. augustam.

 

8. Aizvien lielāku starptautisku popularitāti gūst Baltic Open turnīrs, kurš šogad 5.-6. septembrī notiks jau ceturto reizi. Paredzams, ka šogad varētu startēt dalībnieki no 3-5 ārvalstīm, līdz ar to mums pašiem varētu būt apmēram 10 starta vietas. Starta vietas uz šo turnīru tiks piešķirtas kroketistiem ar augstāko WCF reitingu uz 1. augustu, taču federācija plāno piešķirt īpašus ielūgumus dalībai (wild card) diviem vai trijiem talantīgajiem jaunajiem kroketistiem, kuriem iespējams vēl nav pietiekoši augsts reitings. Pieteikšanās uz Baltic Open līdz 25. jūlijam. Info lapa par BO angļu valodā “Kalendārā”.

 

9. Ir iespēja vēl šajā sezonā piedalīties dažāda līmeņa starptautiskos turnīros, gan Eiropā, gan tālākās zemēs. Intereses gadījumā lūdzu zvaniet vai rakstiet.

 

10. Ņemot vērā lielo jaunpienācēju skaitu šajā sezonā un interesi par dalību turnīros, aicinu visus laukumu īpašniekus izvērtēt iespējas sarīkot vēl papildus turnīrus augustā-septembrī.

 

11. Kā vienmēr, aicinu visus izteikt savus ierosinājumus un komentārus par kroketa norisēm Latvijā.

 

 

Uz tikšanos kroketa laukumos!

 

Roberts Stafeckis

Tel. 26492211