Priekšlikumi par 2014. gada sezonu

Gundars, pirms 5 gadiem

Uzskatu,ka sacensības jācenšas rīkot sestdienās ar sākumu plkst. 10-00.Manas domas ir, ka nav nepieciešams ļoti kopēt EČ vai PČ izspēļu sistēmas, jo uz tiem brauc tikai viena komanda. Vairāk jādomā par vietējiem spēlētājiem un izspēļu interesantumu. Ja būs meistarība, tad spēsi gūt panākumus pie jebkuras spēļu sistēmas.Es gribētu ieteikt nākošajā gadā rīkot tripletus 2 posmos un dupletus (vīr. un siev.) arī 2 posmos. Man uzskats, divnieki ir interesantākais petanka sacensību veids. Līdz ar to kopējais sacensību skaits nepalielināsies, kurš šobrīd ir optimāli maksimālais.Nākamais ierosinājums, par kuru jau ir pietiekami runāts, ranga punktu pārnešana uz nākamo gadu ar nomaiņu pēc katrām sacensībām (pagājušā gada punkti tiek aizstāti ar jaunajiem).Pamatā nolikumus var atstāt iepriekšējos, izņemot TIR sacensības. Šobrīd esošais ne ir interesants ar savu ilgumu, ne arī vienmēr attaino pareizo spēku samēru. Protams negribu apšaubīt Māra S. izcīnīto uzvaru, taču pie šīs izspēles sistēmas tā arī varēja nebūt (to pats Māris zina). Mans ieteikums ir sekojošs - izspēlē priekškārtu, pēc tam 16 vai 20 labākie iekļūst 2.kārtā, kur atkal veic visus vingrinājumus. Trešajā kārtā iekļūst 8 (10) labākie ar iepriekšējo 2 kārtu punktu summu. 4. finālkārtā iekļūst 4 labākie (ar iepriekšējo p.summu) un izcīna medaļas vēlreiz veicot visus vingrinājumus.Uzvar tas, kuram visvairāk punktu 4 kārtās.Kopējais spēļu skaits samazinās aptuveni 1.5 reizes.Par trijnieku izveidošanu - tur ir jāsēžās kopā un kopā jāizspriež. Varbūt to var izdarīt 25.10. iekš Lido. Piekrītu tam, ka vajadzētu veidot trijnieku, kas spētu pretendēt uz čempionu titulu un pārstāvēt Boulli Eiropā vai pasaulē. Par sievietēm jau viss ir skaidrs.

Par tiesāšanu un organizēšanu. Piekrītu viedoklim, ka organizēt un tiesāt vajadzētu cilvēkam no malas vai arī petankistam, kas šajās sacensībās nepiedalās. Taču ļoti labi zinām, ka to izpildīt ir praktiski neiespējami. Protams tas attiecas tikai uz sacensībām, kurās piedalās gan sievietes gan vīrieši. Nav jēgas piesaistīt cilvēku no malas, kas nav petankā iekšā ar tā saprašanu. Kurš atteiksies spēlēt, ja tas iet klasifikācijā ?

Es personīgi vairāk organizēšanā un tiesāšanā nepiedalīšos (izņemot Zelta bumbu,kas ir mans produkts), jo ieliekot savu laiku un rezultātus (organizējot tu nevari pilnvērtīgi sagatavoties mačam) esmu saņēmis tikai kritiku. Vissāpīgākais ir tas,ka tiek apšaubīts Tavs godīgums ! Tagad, lai to dara citi - godīgāki un precīzāki. Tas taču tiešām ir briesmīgi un neinteresanti, no mājas šūplādes paņemt medaļu, aizbraukt uzspēlēt un pēc tam uzkārt kaklā !Mums katram drīkst būt savs viedoklis. Taču nepieciešams bez savstarpējiem apvainojumiem pienākt pie kaut kāda kopīga, visiem daudz maz pieņemama kopsaucēja ! TĀ JAU IR MĀKSLA, KAS ATKARĪGA NO MŪSU IEKŠĒJĀS KULTŪRAS LĪMEŅA ! Egils

Tavs vārds: