Jauna diskusija »

Diskusijas

Продаю

Продаю шары для петанка OBUT MATCH 115 вес 710 грамм диаметр 75. бу 65 евро 24425548

Pārdod! — 1 atbilde

Pārdod Petanka(Spokey Squib)bumbas ar skaistu koka kasti.

Komplekts no Zviedrijas. Ar panācību Zviedru valodā.

https://www.ss.lv/msg/lv/entertainment/sports/other/nfdcb.html

par nepareiziem turnira rezultātiem

Gundar, kāpēc norādīji Upesciema angara turnīra rezultātos, ka mūsu ar Ivanu divnieks palika pēdējais? Mēs taču uzvarējam Aidu ar Evu pēdējā spēlē. Rezultāts bija 8:7 mūsu labā. Sīkums, taču jāatspoguļo patiesi dati, vai ne? Nevajag malināt citus

Raksts par EC 2015 Francijā

Teksta ievadā ir ieviesusies kļūda, pēc oficiālā protokola finālā iekļuva Luksmeburgas klubs, nevis Beļģu kā norādīts!

2014.gada kalendārs — 1 atbilde

Boules mājas lapā publicētais 2014.gada sezonas kalendārs attiecībā uz LRČ spēlēm atšķiras no tā, kas publicēts LPSF mājas lapā. Piemēram, 26.aprīlis - vienā vietā minēts, ka vīriešu vieninieki, otrā - sieviešu vieninieki. Ir arī citas nesakritības "kas, kur, kad" jomā. Kurš ir pareizais? Vai ir pieejams valdes lēmums par 2014.gada kalendāru? Labprāt iepazītos!

Par Baltijas kausu.... Datumu nesakritības arī ir (attiecībā uz 1.posmu), bet pēc nolikuma saprotu, ka tas paredzēts 10.maijā (LPSF mājas lapā publicēts, ka notiek 20.maijā).

Jau savlaicīgi vēršu uzmanību, ka 10.maijs ir pārceltā darba diena, līdz ar to, ja datums netiks mainīts, var rasties problēmas nokomplektēt Latvijas komandu sastāvus.

Malači — 1 atbilde

Jāizsaka paldies Gundaram un Valdai par jauko Ziemassvētku pasākumu un sirsnīgo uzņemšanu viņu patīkamajā ligzdiņā ! Paldies arī Dieviņam, kas 21.decembra ziemas dienā var sagādāt iespēju "pabumboties"

tikpat jauki un atraktīvi,kā vasarā !

Paldies arī Upesciemiešiem Alvja personā par interesanto Ziemassvētku pasākumu Zemjumtotā petanka hallē !

2014. gada sezona

1. Sacensības labāk rīkot sestdienās. Sākums 10.30.

2. Sacensību norises vieta – vēlams proporcionāls sadalījums starp klubiem. Izņēmums SK Boule Ropžu laukumi. Te plānoju rīkot tikai SK Boule pasakumus.

3. Scensību norise.

Ideālais modelis fināls ar 16 dalībniekiem. Finālā bez atlases iekļūst 2013.gada 8 labākie (vīrieši, sievietes, pāri, trijnieki). Iepriekšējais nosacījums ir spēkā, ja pāri, trijnieki palikuši nemainīgā sastava. Tas nepieļaus liekas kombinācijas. Atlase norisinās kādu laiku pirms finaliem. Ko tas dos? Pirmkart un galvenokart, līdzvertīgas spēles, kuras būs lietderīgas spēlētāju tālākai izaugsmei. Otrkārt, mēs atgriezīsimies pie PČ izspeles modeļa: 5 kartas Šveice un 3 kartas Olimpiska sistema. Bus vieglak PČ sacensibas.

Trijniekus spēlē vienā aplī. Paliks vairāk brīvas atpūtas dienas.Atlases vērtējumam dalībai PČ un EČ var iekļaut BalticCup rezultatus.

4. Sezonas laikā nemainīt pieņemtos un apstiprinatos sacensību nolikumus.

5. Sacensību tiesneši nevar būt aktualo turnīru spēlētaji.

6. Nē!!! spirtotajiem dzērieniem un cigaretēm.

7. Komandu sacensībās (pāri, trijnieki) to dalībniekiem jāspēlē vienādos formas kreklos, sviteros.

8. Apbalvošanu lietderīgi veikt federācijas rikotajā sezonas nosleguma pasakumā. Pēdējās sezonas modelis ir pārvērties par ...absolūtas necieņas pasākumu, kad uzvarētajus sveic paši uzvaretaji.

Gundars

Priekšlikumi par 2014. gada sezonu

Uzskatu,ka sacensības jācenšas rīkot sestdienās ar sākumu plkst. 10-00.Manas domas ir, ka nav nepieciešams ļoti kopēt EČ vai PČ izspēļu sistēmas, jo uz tiem brauc tikai viena komanda. Vairāk jādomā par vietējiem spēlētājiem un izspēļu interesantumu. Ja būs meistarība, tad spēsi gūt panākumus pie jebkuras spēļu sistēmas.Es gribētu ieteikt nākošajā gadā rīkot tripletus 2 posmos un dupletus (vīr. un siev.) arī 2 posmos. Man uzskats, divnieki ir interesantākais petanka sacensību veids. Līdz ar to kopējais sacensību skaits nepalielināsies, kurš šobrīd ir optimāli maksimālais.Nākamais ierosinājums, par kuru jau ir pietiekami runāts, ranga punktu pārnešana uz nākamo gadu ar nomaiņu pēc katrām sacensībām (pagājušā gada punkti tiek aizstāti ar jaunajiem).Pamatā nolikumus var atstāt iepriekšējos, izņemot TIR sacensības. Šobrīd esošais ne ir interesants ar savu ilgumu, ne arī vienmēr attaino pareizo spēku samēru. Protams negribu apšaubīt Māra S. izcīnīto uzvaru, taču pie šīs izspēles sistēmas tā arī varēja nebūt (to pats Māris zina). Mans ieteikums ir sekojošs - izspēlē priekškārtu, pēc tam 16 vai 20 labākie iekļūst 2.kārtā, kur atkal veic visus vingrinājumus. Trešajā kārtā iekļūst 8 (10) labākie ar iepriekšējo 2 kārtu punktu summu. 4. finālkārtā iekļūst 4 labākie (ar iepriekšējo p.summu) un izcīna medaļas vēlreiz veicot visus vingrinājumus.Uzvar tas, kuram visvairāk punktu 4 kārtās.Kopējais spēļu skaits samazinās aptuveni 1.5 reizes.Par trijnieku izveidošanu - tur ir jāsēžās kopā un kopā jāizspriež. Varbūt to var izdarīt 25.10. iekš Lido. Piekrītu tam, ka vajadzētu veidot trijnieku, kas spētu pretendēt uz čempionu titulu un pārstāvēt Boulli Eiropā vai pasaulē. Par sievietēm jau viss ir skaidrs.

Par tiesāšanu un organizēšanu. Piekrītu viedoklim, ka organizēt un tiesāt vajadzētu cilvēkam no malas vai arī petankistam, kas šajās sacensībās nepiedalās. Taču ļoti labi zinām, ka to izpildīt ir praktiski neiespējami. Protams tas attiecas tikai uz sacensībām, kurās piedalās gan sievietes gan vīrieši. Nav jēgas piesaistīt cilvēku no malas, kas nav petankā iekšā ar tā saprašanu. Kurš atteiksies spēlēt, ja tas iet klasifikācijā ?

Es personīgi vairāk organizēšanā un tiesāšanā nepiedalīšos (izņemot Zelta bumbu,kas ir mans produkts), jo ieliekot savu laiku un rezultātus (organizējot tu nevari pilnvērtīgi sagatavoties mačam) esmu saņēmis tikai kritiku. Vissāpīgākais ir tas,ka tiek apšaubīts Tavs godīgums ! Tagad, lai to dara citi - godīgāki un precīzāki. Tas taču tiešām ir briesmīgi un neinteresanti, no mājas šūplādes paņemt medaļu, aizbraukt uzspēlēt un pēc tam uzkārt kaklā !Mums katram drīkst būt savs viedoklis. Taču nepieciešams bez savstarpējiem apvainojumiem pienākt pie kaut kāda kopīga, visiem daudz maz pieņemama kopsaucēja ! TĀ JAU IR MĀKSLA, KAS ATKARĪGA NO MŪSU IEKŠĒJĀS KULTŪRAS LĪMEŅA ! Egils

Komandu sastāvi

Labs pārdomāts ierosinājums. Ceru, ka atraisīs konstruktīvas diskusijas. Turpinājumā piedāvāju sarunu par mūsu kluba komandu sastāviem. Skaidrs, ka nosaukto spēlētāju loks paplašināsies, jo esmu ķeries pie kluba sastāva papildināšanas. Ja runajam par sacensībām, tad būtu vēlams mainīt vīriešu trijnieku un Latvijas kausa izcīņas klubu komandu sastāvus.

Priekšlikums par trijnieku sastāviem:

1.Ivars, Māris S. un Egils vai Vilnis; (visi ir tuvi agresīvam spēles stilam)

2.Egils vai Vilnis, Valdis un Maris R. vai Sandis;

3.Maris R. vai Sandis, Miks, Oskars;

4. Gundars, Miks, Oskars, Martiņš....

Priekšlikums par Latvijas kausu:

1.Ivars, Māris S., Egils, Vilnis, Māris R. un....(te izvele ir bagatīga - Agita, Ieviņa un Velta);

2. Valdis, Gundars, Sandis, Miks, Mārtiņš, Agita, Ieviņa un Velta.

Pārus būtu vēlams veidot ievērtējot nakamos startus Latvijas kausa izcīņā.